Дівчина з Донбасу стала чемпіонкою світу з пауерліфтингу

23 червня 2016, 07:54
Даша Лазебна стала безперечним лідером в становій тязі

<p>Дарина Лазебна. Фото: vchasnoua.com, соцмережі</p>

Спортсменка з Дружківки Дарина Лазебна посіла перше місце на чемпіонаті світу в США з пауерліфтингу. Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

"Донецьку область у складі збірної України на цих змаганнях представляла Дарина Лазебна, яка виступила у ваговій категорії до 52 кг серед дівчат", – сказано в повідомленні.

У присіданні з результатом 115 кг спортсменка здобула бронзу. У жимі лежачи Дарина спочатку встановила світовий рекорд у своїй ваговій та віковій категорії – 80,5 кг. Однак її суперниця Даліра Карімова з Казахстану віджала 81 кг і змістила дружківчанку на друге місце.

Шанс гідно реабілітуватися не змусив себе довго чекати. З результатом 140 кг Даша Лазебна стала безперечним лідером в становій тязі.

У підсумку, в сумі триборства дружковчанка набрала 335,5 кг, що дозволило їй піднятися на першу сходинку п'єдесталу пошани.