Еліна Світоліна: "Кажуть, я не заслуговую бути там, де я є зараз"

5 січня 2017, 16:18
Краща українська тенісистка прокоментувала перемогу над першою ракеткою світу

Кербер і Світоліна. Фото AFP

На турнірі WTA в австралійському Брісбені українка Еліна Світоліна у чвертьфіналі обіграла першу ракетку світу Ангелік Кербер – 6: 4, 3: 6, 6: 3.

Після поєдинку Світоліна прокоментувала свій виступ.

– По-перше, я рада, що провела хороший матч, дуже гідний виступ. Було важко залишатися в кожному моменті гри. У підсумку для мене це відмінна перемога і я рада, як змогла відіграти в кінцівці.

У другому сеті я дала Кербер можливість повернутися в матч, тому що ... не знаю, чому.

Є психологічний фактор і він завжди важливий в будь-якому матчі. Думаю, сьогодні Кербер зіграла краще, ніж в нашій зустрічі в Пекіні. Так, були злети і падіння у кожної з нас, але в цілому, рівень тенісу був вище. Це був видовищний матч, було багато важких моментів, які і роблять цю перемогу такою особливою.

Такі матчі, в тому числі як з Сереною на Олімпіаді, вони допомагають. Але користь буде тільки в тому випадку, якщо ти подумки повертаєшся до цих поєдинків і аналізуєш, що було правильно і що спрацювало, переглядаєш відео. Якщо ти просто відпускаєш їх, тоді в цих перемогах немає ніякого сенсу взагалі. Іноді навіть поразка буває корисною в цьому сенсі, ти можеш зрозуміти, що робиш правильно, а де допускаєш помилки.

Я дуже добре граю в захисті, це те, що я вже зрозуміла. Я можу виграти деякі матчі, залишаючись більше часу в захисті, а потім переходити в атаку. Так я в основному і граю. Деякі люди кажуть, що у мене мало агресивний теніс, тому я не заслуговую бути там, де я є зараз. Але це і є стиль моєї гри. Звичайно, було б добре стати трохи більш агресивною. Але я і так рада, що у мене є свій стиль гри, і я не просто вбиваю м'ячі.

Сьогодні я постараюся проаналізувати, що я робила правильно, а потім обміркую план на гру з Плішковою. Це перший півфінал в сезоні і завжди дуже приємно вийти на корт і подивитися, на що я здатна.

Другий раунд з Шелбі Роджерс був дуже непростим, тому такі матчі, які я вже провела в Брісбені, доводить мені, що у мене є характер і я можу боротися за кожен м'яч.