Футболісти з "Олімпіка" і "Чорноморця" спровокували масову бійку в Маріуполі

25 грудня 2016, 12:04
Інцидент стався під час матчу Кубка міста з міні-футболу

Сергій Гринь. Фото ФК "Олімпік"

У Маріуполі в рамках 15-го Кубка міста з міні-футболу, в якому беруть участь 18 команд пройшов матч між ФК "Волноваха" і "Сервісінвестбуд". Поєдинок міг дозволити команді з Волновахи достроково вирішити питання виходу з групи в чвертьфінал. Але на 33-й хвилині за рахунку 4: 2 на користь ФК "Волноваха" зустріч була зупинена через масову бійку, в якій брали участь майже всі гравці обох команд.

Перший конфлікт виник в середині другого тайму, але судді швидко заспокоїли гравців жовтими картками. Через кілька хвилин Томас Середа, який виступав за "Сервісінвестбуд" стрибнув ззаду в ноги Сергію Гриню і міг нанести серйозну травму. Абсурдність ситуації полягала в тому, що Гринь з м'ячем в той момент рухався в бік своїх воріт. У відповідь на фол Гринь вдарив суперника ногою, після чого почалася масштабна бійка. Зустріч була зупинена, а Томас Середа був відправлений до лікарні, де у нього виявили легкі тілесні ушкодження, повідомляє WDL.

18-річний півзахисник Томас Ніколас Середа в поточному сезоні за "Чорноморець" (U-19) провів 13 ігор

22-річний нападник Сергій Гринь грає за донецький "Олімпік".