"Кременчуг" всуху розбив "Дженералз" у чемпіонаті України

22 грудня 2016, 22:16
Кияни пропустили 12 "сухих" шайб від "Кременчука" на своєму льоду

"Дженералз" - "Кременчук" - 0:12 (0:3, 0:7, 0:2). Фото uhl.com.ua

Гості вийшли вперед вже на другій хвилині зустрічі завдяки голу Владислава Гаврика. Незважаючи на пропущену шайбу в дебюті, "Дженералз" спробували вирівняти гру, але вистачило підопічних Олександра Сеуканда всього на 10 хвилин.

В середині періоду Віталій Кирющенков подвоїв перевагу "Кременчука", а ще через пару хвилин Андрій Башко реалізував чисельну більшість і довів рахунок до 3:0.

У другому періоді глядачі побачили ще сім шайб, що влетіли у ворота "Дженералз". Дубль оформив Максим Слиш, свою другу шайбу у матчі закинув Владислав Гаврик, а ще по разу відзначилися Олексій Янішевський, Дмитро Чернишенко, Тимур Гриценко та Ілля Коренчук.

Ведучи в рахунку 10:0 після двох періодів, "Кременчук" помітно зменшив оберти в третьому. Як підсумок – лише дві закинуті шайби, авторами яких стали Дмитро Ігнатенко та Владислав Гаврик. Останній, до речі, оформив хет-трик. Також відзначимо перший шатаут Олега Петрова в сезоні.

"Дженералз" – "Кременчук" – 0:12 (0:3, 0:7, 0:2)

Шайби: 0:1 – Гаврик (Гніденко, Кирющенков), 01:04, 0:2 – Кирющенков, 11:58, 0:3 – Башко (Коренчук, Слиш), 14:29-бол, 0:4 – Янішевський (Петранговський), 22:38, 0:5 – Чернишенко (Петранговський), 26:15, 0:6 – Слиш, 27:16, 0:7 – Гриценко (Слиш), 27:58, 0:8 – Коренчук (Башко), 32:07-бол, 0:9 – Слиш (Гриценко, Коренчук), 36:24, 0:10 – Гаврик (Гніденко), 37:57-бол, 0:11 – Ігнатенко (Ісаєнко, Гніденко), 54:57, 0:12 – Гаврик (Ісаєнко, Гніденко), 58:46-бол.

"Дженералз": Дорош (Позиніч); Татаренко-Скрипець, Єловіков-Костюк-Овчинніков, Боєвих-Порупа, Н.Дворник-А. Дворник-І. Дворник, Шапіро-Коржилецький, Черемнов-Крикун-Орлов.

"Кременчук": Петров (Захарченко); Башко-Дегтярьов, Коренчук-Гриценко-Слиш, Ісаєнко-Ігнатенко, Гаврик-Гніденко-Кирющенков, Варивода-Романенко, Луговий-Чернишенко-Петранговський, Мельников-Савицький, Бойков-Янішевський-Чорний.