Українська збірна вирушила на Всесвітню гімназіаду

1 травня 2018, 05:23
Наші спортсмени боротимуться за медалі в 17 дисциплінах

Українська збірна вирушила на Всесвітню гімназіаду – спортивні змагання для школярів 14-17 років. Цього року 4 тисячі спортсменів більш ніж з півсотні країн боротимуться за медалі в Марокко. Змагання стартують 2 травня.

Марокко. Королівство контрастів і неймовірної архітектури. Цього року – ще й столиця спорту для школярів усього світу. Гімназіада-2018, яка відбудеться в місті Марракеш, – помітна подія для країни. Змагання планує відвідати навіть король Мухамед VI.

Перед рейсом в аеропорту "Бориспіль" юні спортсмени щасливі, але схвильовані.

В дорогу, як символ удачі, юним спортсменам вручили іграшкових лелек. Перемоги українській збірній побажав олімпійський чемпіон Сергій Бубка.

Гімназіада – змагання для школярів 14-17 років – відбувається раз на два роки, з 1974-го – в різних куточках світу.

Українська збірна їде вдруге. Наші спортсмени боротимуться за медалі в 17 дисциплінах.

А тим часом вже дві медалі завоювала українська команда на чемпіонаті Європи з дзюдо, який проходить в ці дні в Ізраїлі. Її виграла 23-річна дзюдоїстка Єлизавета Каланіна. У ваговій категорії понад 78 кг українка в півфіналі поступилася дворазовій призерці чемпіонатів Європи боснійці Ларисі Церіч. А ось в бронзовому поєдинку перемогла співвітчизницю Галину Тарасову.

Днями першу медаль принесла нашій команді Марина Черняк, яка завоювала "бронзу".