Українські школярі вибороли перше місце на літній Всесвітній Гімназіаді в Марокко

10 травня 2018, 09:33
Українські школярі випередили суперників з 58 країн світу

Українські школярі – найкращі спортсмени – це вони довели на літній Всесвітній Гімназіаді в Марокко, завоювавши там перше місце. Напередодні команда переможців повернулася на батьківщину. До України привезли 37 золотих, 39 срібних і 34 бронзові медалі. Змагалися в сімнадцяти видах спорту і стали одними з найкращих у фехтуванні, плаванні, тхеквондо та стрільбі з лука. Українські школярі випередили суперників з 58 країн світу.

Гімназіада – змагання для школярів 14-17 років – відбувається раз на два роки, з 1974 – в різних куточках світу.

Українська збірна їхала вдруге. Наші спортсмени боролися за медалі в 17 дисциплінах.

А тим часом, вже дві медалі завоювала українська команда на чемпіонаті Європи з дзюдо, який відбувається в ці дні в Ізраїлі. Її виграла 23-річна дзюдоїстка Єлизавета Каланіна. У ваговій категорії понад 78 кг українка в півфіналі поступилася дворазовій призерці чемпіонатів Європи боснійці Ларисі Церіч. А ось в бронзовому поєдинку перемогла співвітчизницю Галину Тарасову.

А першу медаль принесла нашій команді Марина Черняк, яка завоювала "бронзу".