У Києві пройшов благодійний забіг

10 вересня 2018, 12:00
Кожен фінішер головної дистанції (10 км) отримав пам'ятну медаль, а переможці – сертифікат мережі спортивних магазинів на 12 тисяч гривень

Минулої неділі, 9 вересня, сталася один з наймасовіших спортивних заходів в Україні - благодійний забіг Intersport Run UA 2018, який пройшов в центрі Києва.

Команда "Сегодня" не могла пропустити подібного роду захід і показала гідний командний результат в пробігу Intersport Charity Run 2km, а один з членів нашої команди навіть увійшов до ТОПу-25 найшвидших бігунів (серед чоловіків) в даному забігу.

Метою даного пробігу був збір коштів на покупку інфузійних насосів у відділення інтенсивної терапії в НДСЛ "ОХМАТДИТ" для дітей з різними важкими захворюваннями, після нейрохірургічних операцій, важких травм, онкохворих і новонароджених з різними патологіями.

Спортивне свято проходило вже вчетверте, цього року воно зібрав близько 6 тисяч бігунів з 12 країн світу.

Переможцями головної дистанції (10 км) Intersport Run UA 2018 стали Дмитро Сірук серед чоловіків – його результат 31:36,51, а у жінок першою фінішну лінію перетнула Наталія Стребкова з результатом 34:42,65.

Кожен фінішер головною дистанції (10 км) отримав пам'ятну медаль, а переможці – сертифікат мережі спортивних магазинів Intersport на 12 тисяч гривень.

Крім того, в рамках заходу пройшло понад 10 різних забігів в різних категоріях і на різні дистанції. Від дитячих забігів на 500 м до командних естафет та дистанції по скандинавській ходьбі.