"Донбас" здобув рекордну перемогу над "Дженералз" у чемпіонаті України – 14:0

27 грудня 2016, 22:51
Перемога донеччан над киянами стала найбільшою в поточному чемпіонаті Української хокейної ліги

"Дженералз" - "Донбас" - 0:14. Фото ХК "Донбас

<p>"Дженералз" – "Донбас" – 0:14. Фото ХК "Донбас"</p>

В останньому матчі 2016 року хокейний клуб "Донбас" розгромив на виїзді київський "Дженералз" – 14:0!

На з'ясування "хто сильніший" і власне рішення результату зустрічі гостям знадобилося трохи менше чверті години. В період з 5-ї по 15-у хвилину Захаров, Благий, Шафаренко, Чердак і Лялька по черзі вписали свої прізвища в протокол. Причому, щоразу донеччани забивали легко, ефектно і з мінімальним опором з боку господарів.

Шанс оговтатися у "Дженералз" з'явився за три хвилини до першої перерви, коли видалення до кінця матчу отримав Віктор Захаров. Однак поки 5-хвилинний штраф відбував Володимир Чердак, кияни не спромоглися навіть на один по-справжньому гострий момент біля воріт Богдана Дяченка.

Команді Степанищева, у свою чергу, для загострення гри біля воріт опонента чисельної більшості не знадобилося. "Донбас" ані на хвилину не зменшував обертів до кінця матчу, закинувши ще дев'ять разів. По хет-трику оформили Безуглий і Лялька, дубль записав на свій рахунок Благой, а також по разу забили Алексюк, Ворона і Толстушко.

Як результат, на новорічні свята донеччани йдуть не тільки в ранзі беззаперечного лідера чемпіонату, але і з 13-матчевою переможною серією.

Обігравши "Дженералз" з рахунком 14:0, підопічні Анатолія Степанищева встановили новий рекорд результативності УХЛ. Перемога донеччан над киянами стала найбільшою в поточному чемпіонаті.

Раніше планку на позначці 13:0 встановив "Кременчук", який 4 грудня обіграв "Білий Барс".

09.11.2016 "Донбас" – "Витязь" – 10:0

"Дженералз" Київ – "Донбас" Донецьк– 0:14 (0:5, 0:4, 0:5)

Шайби: 0:1 Захаров (Чердак, Толстушко), 04:29, 0:2 Р. Благой (Шафаренко), 06:25, 0:3 Шафаренко (Нікіфоров, Яковлевс), 13:27, 0:4 Чердак (Захаров, Бондарєв), 14:03, 0:5 Лялька (Шаманський), 14:58, 0:6 Безуглий (Шаманський), 22:10, 0:7 Вл.Алексюк (Лялька), 25:14, 0:8 Безуглий (Петрухно, Шаманський), 38:10, 0:9 Ворона (Мазур, Чердак), 39:41, 0:10 Лялька, 44:03, 0:11 Безуглий (Шаманський, Вл.Алексюк), 49:34, 0:12 Лялька (Бондарєв, Чердак), 50;52, 0:13 Р. Благгой (Шафаренко, Нікіфоров), 51:08, 0:14 Толстушко (Чердак, Лялька), 58:01.